• Главная
  • У Мирнограді презентували проект нового статуту міської територіальної громади
13:43, 3 декабря 2021 г.

У Мирнограді презентували проект нового статуту міської територіальної громади

У Мирнограді презентували проект нового статуту міської територіальної громади
Важливим нормативним документом, який регламентує функціонування громади та органів місцевого самоврядування є Статут. Він дає можливість ліквідувати існуючі прогалини у законодавстві з питань місцевого самоврядування, деталізувати усі можливі форми участі жителів громади у вирішенні питань місцевого значення. Про це повідомляє виконком Мирноградської міської ради. 
Мета створення статуту Мирноградської міської територіальної громади — підготовка дієвого документу, який відповідатиме вимогам сьогодення щодо управління громадою на засадах відкритості, підзвітності, з метою створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства на місцевому рівні та з урахуванням змін в адміністративно-територіальному устрої
3 грудня в залі засідань міської ради відбулися громадські слухання, на яких керуючий справами Виконавчого комітету Мирноградської міської ради Оксана Новосельцева презентувала проект нового статуту Мирноградської міської територіальної громади.
Відкриваючи громадські слухання, міський голова Олександр Брикалов звернув увагу присутніх на важливість думки громадськості і її тісної співпраці з органами місцевого самоврядування у вирішенні питань місцевого значення.
Отже, статут складається із 10 розділів, які містять 69 статей, преамбулу і 12 додатків.
Присутні прослухали інформацію про основні зміни, які вносяться в статут та проголосували про їх підтримку:
- Стаття 2. Історія Мирноградської міської територіальної громади (відповідно до розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 710-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Донецької області»);
- Стаття 3. Офіційні символи (представлення Гімну Мирноградської міської територіальної громади);
- Стаття 16. Форми участі членів Мирноградської міської територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення (зменшення кількості підписів мешканців громади для розгляду електронної петиції; участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення розвитку територіальної громади та/або голосування за них (бюджет участі).
З повною редакцією оновленого статуту ви можете ознайомитися на офіційному сайті Мирноградської міської ради після його завтердження на черговій сесії міської ради 9 грудня. 
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и текст «MYRNOGRAD мська рада внконавчин KOMITET мирноград ирноград MYRNOGRAD мська рада виконавчий KOMITET мирноград 巴甲日 NOGRAD ська рада вчнй KOMITET ноград мирноград 西円店 RAD 四円円 MYRNOGR мська рада виконавчий KOMI мирногр мирноград MYRN мськ виконавч мирн MYRNOGRAD мська рада иконавчий KOMITET ирноград NOGRAD ська рада мирноград NOGE»)Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди сидят, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят, люди стоят и в помещении)мНет описания фото.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...