• Главная
  • У Мирнограді продовжується будівництво мультифункціональних спортмайданчиків за програмою «Здорова Україна»
15:11, 3 декабря 2021 г.

У Мирнограді продовжується будівництво мультифункціональних спортмайданчиків за програмою «Здорова Україна»

У Мирнограді продовжується будівництво мультифункціональних спортмайданчиків за програмою «Здорова Україна»
У Мирноградській громаді продовжується будівництво мультифункціональних спортмайданчиків за програмою «Здорова Україна». Всього в громаді буде збудовано 6 майданчиків. 5 в м.Мирноград та 1 в с. Рівне. 3 з 6 спортивних майданчиків вже знаходяться на завершальній стадії встановлення. Про це повідомляє виконком Мирноградської міської ради. 
«Програма «Здорова Україна» є потужною ініціативою Президента, спрямованою на те, щоб зробити здоровий та активний спосіб життя трендом у нашій країні. Донецька область до кінця 2021 року має отримати 150 нових мультифункціональних майданчиків, які облаштують завдяки комплексному фінансуванню: 80% коштів виділяє держава, по 10% – область та громади. Як результат – регулярні фізичні заняття будуть доступні мешканцям різних громад, усім категоріям населення без виключення.
Кожен мультифункціональний спортивний майданчик у рамках програми «Здорова Україна» зроблено за єдиною моделлю – з гумовим покриттям розміром 140 кв. м і такими елементами: спортивний комплекс з підвісною системою рукоятей, лавка з упором для пресу, упор для віджимання, бруси для віджимання подвійні, турнік потрійний, тумба для стрибків, рукохід-драбина, інформаційний стенд з QR-кодами.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...