• Главная
  • Студенти Покровська отримали депутатську подяку
11:07, 7 декабря 2021 г.

Студенти Покровська отримали депутатську подяку

Депутатка Покровської міської ради від ПП «Порядок» Юлія Гуріненко висловила вдячність студентам ДонНТУ за активну участь у створенні скверу «Сімейний» у мікрорайоні «Лазурний». 

Перетворення пустиря на зелену зону почалося два роки тому. Тоді завдяки перемозі у конкурсі проєктів «Моє місто», ініційованому ГО «Покровська платформа спільних дій» за підтримки компанії Метінвест, тут була прокладена алея, встановлені лавки і урни, висаджені рослини. 

Студенти Покровська отримали депутатську подяку, фото-1

Цього року, з новою перемогою у конкурсі соціальних ініціатив, озеленення продовжилося. Ініціаторка проєкту, депутатка Покровської міської ради Юлія Гуріненко разом зі студентами ДонНТУ, представниками Громадської ради, БФ «Надія», профспілкового комітету ШУ «Покровське» і житлово-комунального відділу, а також співробітниками ДПРЗ-9 у два етапи висадили хвойні дерева, катальпи та декоративні кущі, встановили паркові елементи. 

«Я щаслива, що у нашому місті живе активна небайдужа молодь. Дякую вам за вашу громадську позицію, ентузіазм і завзятість, неоціненне прагнення зробити громаду яскравою та квітучою. Разом ми зробили великий внесок у майбутнє Покровська. Результат нашої праці радуватиме жителів та гостей міста ще багато років», - зазначила Юлія Гуріненко.

Студенти Покровська отримали депутатську подяку, фото-2

Депутатські подяки за активність та небайдужість отримали 10 студентів ДонНТУ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...