![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:18, 4 січня 2022 р.
Мирноградські поліцейські застерігають продавців від продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну
Інспектори ювенальної превенції поліції Мирнограда відвідали місцеві крамниці й нагадали продавцям про відповідальність за продаж особам, які не досягли 18 років, алкогольних та тютюнових виробів. В кожному торговельному закладі правоохоронці залишили попереджувальні пам’ятки.
![Мирноградські поліцейські застерігають продавців від прода..., фото-1 Мирноградські поліцейські застерігають продавців від продажу неповнолітнім алкоголю та тютюну, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Правоохоронці систематично проводять роз'яснювальну роботу щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам. Днями мирноградські поліцейські провели профілактичний рейд по закладах торгівлі та попередили власників й продавців про необхідність дотримання законодавства та заборону продажу неповнолітнім пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
Правоохоронці зауважили, що за продаж цигарок і алкоголю дітям, згідно ч. 2 ст. 156 Кодексу України про адміністративні порушення, передбачено штраф від чотирьохсот до восьмисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Якщо ж у продавця виникають сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку, він має право вимагати у покупця алкогольних напоїв та тютюнових виробів документ, що засвідчує його вік.
У торгових закладах співробітники поліції залишили спеціальні наліпки, які нагадують про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...