![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:09, 12 січня 2022 р.
У Покровському районі поліцейські задокументували факт пропозиції хабаря
![У Покровському районі поліцейські задокументували факт пропозиції х... У Покровському районі поліцейські задокументували факт пропозиції хабаря](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жінка намагалася підкупити дільничних офіцерів поліції аби уникнути притягнення до адміністративної відповідальності. Тепер, окрім адміністративної відповідальності, їй загрожує і кримінальна.
Дільничні офіцери поліції встановили, що 74-річна мешканка Криворізької ОТГ здійснює торгівлю за місцем мешкання не маючи відповідної документації й ліцензій та не будучи суб’єктом господарювання.
Під час складання відносно порушниці адміністративних матеріалів за ст. 164 КУпАП, вона намагалася «вирішити питання» та попанувала правоохоронцям 3 тисячі гривень.
На попередження про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі, жінка не відреагувала, тому на місце події була викликана слідчо-оперативна група для документування злочину.
За вказаним фактом слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція статті передбачає покарання від штрафу до чотирьох років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...