• Главная
  • У Покровську відбулася грандіозна подія: урочисто відкрито школу повітряної гімнастики
Фото
16:38, 18 января

У Покровську відбулася грандіозна подія: урочисто відкрито школу повітряної гімнастики

Фото

15 січня у Покровську відбулася грандіозна подія! Пройшло відкриття школи повітряної гімнастики. Чимало гостей завітало у цей день до студії, усі щиро вітали тренерів. Присутні на відкритті гості мали змогу оглянути новий зал, оснащений найсучаснішим обладнанням та інвентарем.

"У нас дотриманні усі вимоги та стандарти міжнародної федерації спортивних змагань IPSF та POSA. Тільки у нашій студії працюють такі напрямки повітряної гімнастики та циркового мистецтва: Aerial hoop, Aerial silks, Pole Sport kids,Fly йога та ін. У нашій студії працюють кваліфіковані тренера, які пройшли спеціалізоване навчання та приймали участь у змаганнях. Тільки у нас проходить підготовка до чемпіонатів України з вищенаведених напрямків спорту", - акцентує керівник студії Олена Жук.

Якщо ви хочете бути більш гнучкими, сильними, вміти красиво рухатись під музику та відчувати своє тіло, то танці на пілоні та гімнастика на повітряних полотнах для вас. Доречі, окрім покращення фізичної форми, танці на пілоні допомагають долати комплекси та почуватися дітям і дорослим більш впевнено у собі.

"Я отримую неймовірну насолоду, коли бачу щасливі посмішки людей, які мене оточують! Всі мої досягнення заради цього! Наші двері відчинені для нових знайомств!", - запрошує до своєї команди Олена Жук.

Довідки за тел. 0660520145

Адреса: ТЦ Лазурний, 42 павільйон

Нова студія - "Октава" р-н зал/вокзалу

Instagram - elenazhuk.l

У Покровську відбулася грандіозна подія: урочисто відкрито школу повітряної гімнастики, фото-20
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #урочисто #відкрито #школу #повітряної #гімнастики
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...