• Главная
  • Поліція Покровська налагоджує комунікацію з громадою
13:10, 19 января

Поліція Покровська налагоджує комунікацію з громадою

Керівництво Покровського районного управління поліції провело робочу зустріч з головами квартальних комітетів та ОСББ Покровської територіальної громади. Про це повідомляє прес-служба Покровського районного управління поліції.

Головна мета зустрічі – звіт про результати роботи дільничних офіцерів поліції за 2021 рік, налагодження комунікації та тісної співпраці.

На заході були присутні дільничі офіцери поліції, керівники комітетів самоорганізації населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків й голови квартальних комітетів.

Начальник Покровського районного управління поліції Юрій Кондрацький зауважив, що комунікація та співпраця з населенням на засадах партнерства є ефективним превентивним заходом, який дозволить разом зробити нашу громаду безпечною.

«Ми чекаємо від вас тісної співпраці. Ми готові врахувати пропозиції та зауваження, які сприятимуть покращанню ефективності нашої спільної роботи. Адже саме «живе» спілкування дозволяє в стислі строки вжити заходів щодо вирішення питань, які хвилюють громадян на тій чи іншій території обслуговування. А вашими надійними помічниками на територіях є дільничні офіцери поліції, які готові 24 години на добу вам допомагати»,- зауважив підполковник поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#покровськ #поліція #квартальні #безпека
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...