• Головна
  • Як стати учасником Громадського бюджету? У Покровську відбулось перше засідання координаційної ради
12:50, 25 січня 2022 р.

Як стати учасником Громадського бюджету? У Покровську відбулось перше засідання координаційної ради

Як стати учасником Громадського бюджету? У Покровську відбулось перше засідання координаційної ради

За участі директора департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Олександра Добровольського, представників депутатського корпусу, Громадської та Молодіжної рад відбулося засідання координаційної ради з питань реалізації Громадського бюджету у Покровській громаді. Було затверджено перелік та механізм подачі документів для участі у програмі. Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради.

«Розроблено ті документи, які дозволять реалізувати цей проєкт. Це бланк заявки, картка аналізу, бланк голосування, журнал реєстрації проєкту та журнал голосування. У положенні про громадський бюджет прописано, що діятиме змішана система подання проєктів і голосування за них. Тобто подати ініціативу мешканці Покровської громади зможуть і в електронному, і в паперовому вигляді», - розповів Олександр Добровольський. 
На нараді також визначили осіб, відповідальних за збір пропозицій, поданих у рамках Громадського бюджету, у режимі офлайн. Це старости і інспектори самоорганізації населення. 
 «Нічого складного немає. Увесь алгоритм дій ми сьогодні проговорили. Дуже зручно, що можна подавати документи як особисто, так і онлайн. Громадський бюджет – це ще одна можливість для наших мешканців втілити у життя свої задуми та ініціативи, тож закликаю усіх бути активними та небайдужими до розвитку Покровської громади», - зазначила, коментуючи механізм подачі проєктів, депутатка Покровської міськради від партії «Порядок» Юлія Гуріненко. 

Вона також повідомила, що теж планує взяти участь у програмі «Громадський бюджет» і вже має проєкт, розроблений разом із мешканцями селища динасового заводу. Це облаштування зони відпочинку на одному з місцевих ставків. 

Прийом документів на участь у Громадському бюджеті стартує вже 1 лютого та триватиме протягом місяця. З 1 березня члени координаційної ради почнуть розгляд проєктів. У якості експертів до процесу також долучаться представники житлово-комунального відділу та відділу архітектури.

 «Попередньо ми вже маємо 5 проєктів. Бажання скористатися можливостями Громадського бюджету вже озвучили мешканці Лисівського та Піщанського старостинських округів, мікрорайону «Лазурний», що у Покровську, та один з депутатів міської ради. Початок покладено», - зауважив директор департаменту фінансово-економічної політики та управління активами Олександр Добровольський.

Нагадаємо, загальний фонд бюджету участі цього року складає 3 мільйони гривень. Вартість одного проєкту може коливатись від 5 до 250 тисяч гривень. Між собою ініціативи можуть бути поєднані. 

Більш детально з умовами участі у програмі «Громадський бюджет» можна ознайомитись за посиланням:

http://pokrovsk-rada.gov.ua/uk/page/gromadskij-byudzhet

та
https://budget.e-dem.ua/1413200000/competition/2506

або за телефоном: 095-597-98-24

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...