• Головна
  • Ірина Верещук: Покровська громада – у лідерах із забезпечення ВПО житлом
12:45, 31 січня 2022 р.

Ірина Верещук: Покровська громада – у лідерах із забезпечення ВПО житлом

Ірина Верещук: Покровська громада – у лідерах із забезпечення ВПО житлом

Віце-прем’єрміністр України - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час робочого візиту на Донеччину анонсувала розширення програм із забезпечення житлом громадян із числа вимушено переміщених осіб і відзначила активну позицію Покровської громади у цьому процесі. 

«Ми маємо програми, які закріплені за міністерствами. Це Міністерство у справах ветеранів, це Міністерство економіки і наше Міністерство – реінтеграції. У нас найменше коштів, але ми їх використовуємо ефективно. І наша програма, яка передбачає співфінансування – ви знаєте і активно користуєтесь – Покровськ, я знаю, є в лідерах використання цієї програми, за що ми вам дуже дякуємо, - буде ефективно спрацьована», - зазначила Ірина Верещук.  

Ірина Верещук: Покровська громада – у лідерах із забезпечення ВПО житлом, фото-1

Нагадаємо, протягом 2021-го року із місцевого бюджету Покровської громади було виділено більше 3 мільйонів гривень на закупівлю житла для родин із числа ВПО. Планувалося придбати 15 квартир, але вдалося купити 18, у тому числі – і у м. Родинське. На це витратили 2,7 мільйони гривень. Усі квартири – у гарному стані. Залишок коштів також передбачається спрямувати на реалізацію спільних із державою цільових програм. 

Наразі рішенням виконкому вже затверджено розподіл закуплених квартир, почалася видача ордерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...