
12:43, 23 березня 2022 р.
Знімали рух військової техніки та викладали у російські пабліки: на Донеччині поліція затримала двох чоловіків

Затримали зловмисників учора, 22 березня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Донецькій області Нацполіції спільно із бійцями КОРДу.

Правоохоронці продовжують заходи з виявлення осіб, які допомагають ворогу та інформують про пересування військової техніки та її місцезнаходження.
Саме таких «друзів» поліцейські затримали у Слов’янську. Двоє мешканців, 1951 та 1981 років народження, знімали рух української військової техніки, а потім викладали у соцмережах та російських пабліках.
Обох доставили до Слов’янського відділу поліції.
Нагадаємо, інформацію про підозрілих осіб, які можуть бути членами ДРГ або співпрацюють з ворогом, повідомляйте поліції (телефонуйте 102 або на номери, вказані на сторінці Національна поліція України ) чи через чат-бот @stop_russian_war_bot.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня