• Головна
  • Близько 44% українців були вимушені розлучитись зі своєю сім’єю через війну
17:00, 24 березня

Близько 44% українців були вимушені розлучитись зі своєю сім’єю через війну

За результатами опитування, яке проводила соціологічна група "Рейтинг" 19 березня 2022 року, найбільше розділені з рідними жителі сходу України – 54%, а найменше – заходу (39%).

Найбільше розставання із сім’єю зазнала молодь 18-35 років – 50%. Подібні випадки часті й для інших вікових категорій, зокрема 42% людей від 36-50 років та 41% людей віком від 51 року зараз перебувають далеко від рідних.

"Розділення з сім’єю не з власної волі – це психологічно важке випробування, особливо під час війни, яка формує невизначеність майбутнього возз’єднання родини" – кажуть соціологи.

Окрім розлучень із сім’єю, 19% українців були вимушені покинути своє місце проживання. Найбільше серед таких людей жителів сходу України. При цьому 93% з них планують неодмінно повернутися додому із закінченням війни.

"План повернення" – це міцна підтримуюча сила в складній, невизначеній ситуації війни. Багато хто не знає, чим він буде займатися після війни, якими ми будемо, але ціль – повернутися додому стабілізує, знижує невизначеність і робить життя таким, що має сенс при багатьох вже не так актуальних сенсах", – зазначають у дослідженні.

Попри це значний відсоток людей не впевнені у стані свого житла. 58% знають, що їх домівки залишились неушкодженими, 10%  проінформовані, що будинок зазнав пошкоджень, а 9% переконані, що їх оселю зруйновано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#україна #опитування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...