• Главная
  • До Дня вишиванки мешканцям Покровська пропонують доєднатися до фотофлешмобу у Facebook
14:58, 18 мая

До Дня вишиванки мешканцям Покровська пропонують доєднатися до фотофлешмобу у Facebook

До Дня вишиванки мешканцям Покровська пропонують доєднатися до фотофлешмобу у Facebook
До Міжнародного Дня вишиванки Покровська міська рада пропонує мешканцям громади доєднатися до фотофлешмобу у соціальній мережі Facebook.
"Сьогодні наша нація потребує захисту своєї культурної спадщини та своєї ідентичності. Вишиванка - це той культурний код, який об'єднує українців всього світу. Вдягаючи вишиванку, ми шануємо свою історію та заявляємо про своє право бути самостійним народом", - зазначають у міськраді.
Публікуйте фото у вишиванках з хештегом #Покровська_вишиванка і ми покажемо, скільки нас – вільних дітей незалежної України.
Возможно, это изображение 10 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 9 человек, люди стоят и в помещенииВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 11 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 8 человек, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 5 человек и люди стоятВозможно, это изображение 8 человек и люди стоятВозможно, это изображение 6 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухеВозможно, это изображение 9 человек и люди стоятВозможно, это изображение 2 человека, на открытом воздухе и текст
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...