• Главная
  • Депутати Покровська готуються до сесії: розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин
16:07, 18 мая

Депутати Покровська готуються до сесії: розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин

Депутати Покровська готуються до сесії: розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин

18 травня в режимі онлайн-конференції відбувся депутатський день, на якому були розглянуті проєкти рішень, винесені на позачергову 29 сесію міської ради. Участь у засіданні взяли 15 депутатів з загального складу ради. Про це повідомляє прес-служба Покровської міськради. 

Депутати Покровська готуються до сесії: розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин, фото-1

Після розгляду проєктів рішень, депутати озвучили керівникам громади питання, які надходять від їх виборців. Серед них: графіки покосу трави та попередження АТ «Донецькоблгазу» щодо можливого припинення газопостачання в Донецькій області. 

Як запевнив міський голова Руслан Требушкін, наразі розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин. 

Депутати Покровська готуються до сесії: розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин, фото-2

Своєю чергою, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила на стані систем електромереж:«Чи витримають наші мережі такої напруги? Наприклад, будинки у мікрорайоні «Південний» досить старі, як і більшість лікарень, де не мінялась проводка понад 50 років. Це треба брати до уваги. Сподіваємось, що це питання буде вирішено на обласному рівні. Але готуватись потрібно до такої ситуації завчасно».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...