• Главная
  • Минула доба у Покровській громаді пройшла неспокійно: подробиці обстрілу
09:51, 16 июня

Минула доба у Покровській громаді пройшла неспокійно: подробиці обстрілу

Минула доба у Покровській громаді пройшла неспокійно: подробиці обстрілу

Минула доба у громаді пройшла неспокійно, вночі та ввечері відбувалися обстріли. За інформацією диспетчера ДСНС, відбувся обстріл в місті та в одному з селищ громади.

У Покровську 14 приватних житлових будинків зазнали пошкоджень (вікна, двері, покрівля), зафіксовано руйнування будівель на території одного з міських підприємств, пошкоджено будівлю метеорологічної станції, медичну допомогу було надано 2 постраждалим (легкі травми).

Пошкодження по громаді: влучання на територію підприємства АПК «Інвест», загинуло близько 30 голів тварин. Встановлено, що це був вибух крилатої ракети х-22.

Протягом доби по Покровському району працювала піротехнічна група.

Робота Карлівської фільтрувальної станції відновлена о 14.30, але водопостачання до Покровської ТГ досі відсутнє, вода на внутрішні мережі подається в недостатній кількості. Комунальники вже працюють над вирішенням ситуації. 

15 червня відбулось засідання 30-ї сесії міської ради: депутати підтримали пропозицію керівників громади щодо виділення коштів на придбання двох дев'ятикубових водовозів,  прийняте звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та керівництва Донецької області щодо газопостачання громади, а саме -  перепідключити громаду до альтернативної гілки газопостачання, враховуючи близькість Дніпропетровської області, або виділення державної субвенції для переводу котелень на альтернативні джерела теплової енергії.

Крім того, депутати подовжили «платіжні канікули» для мешканців Покровської громади.

Керівництво громади постійно наголошує на необхідності евакуюватися у більш безпечні регіони!    

Продовжує курсувати єдиний в Україні евакуаційний потяг. Відправляється він о 16:30 із станції Покровськ. Прямує через Дніпро у м.Львів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...