• Головна
  • Із міста Краматорськ заплановано евакуацію мешканців Донецької області до Німеччини
10:01, 16 червня 2022 р.

Із міста Краматорськ заплановано евакуацію мешканців Донецької області до Німеччини

Із міста Краматорськ заплановано евакуацію мешканців Донецької області до Німеччини
20.06.2022 року із міста Краматорськ міжнародною організацією «Team Humanity» заплановано евакуація мешканців Донецької області (жінки, діти, чоловіки у віці 60+ років) до Німеччини.
Евакуація безкоштовна. По прибуттю до Німеччини люди будуть забезпечені місцем проживання, харчуванням, будуть оформлені усі необхідні документи та документи для соціальних виплат.
Відповіді на запитання, що ставлять найчастіше:
 Евакуація здійснюється для людей, які безпосередньо знаходяться у Донецькій області. Якщо Ви вже виїхали за межі області, то автобуси не зможуть забрати Вас «по дорозі». Навіть якщо ви зареєстровані у Донецькій області. Усі місця в автобусі заповнюються в області. Це робиться з метою вивезти із небезпечних місць якомога більше людей.
 Чоловіки, придатні/обмежено придатні до військової служби не можуть перетинати державний кордон України. Організація не займається вивезенням чоловіків,придатних до військової служби, за кордон.
 НА ЖАЛЬ, з тваринками їхати не можна.
 Евакуюватися можна без наявності закордонного паспорту громадянина України.
 Ми не передаємо посилки (будь які, навіть маленькі).
 У Німеччині люди отримують документи, які дозволяють їм офіційно працевлаштовуватися, але волонтери не займаються безпосередньо пошуком роботи для Вас та працевлаштуванням.
 Конкретне місто у Німеччині, куди будуть доправлені люди, визначається вже безпосередньо на в’їзді до Німеччини, враховуючу наявність вільних місць для розселення у певному місті.
 Протягом першого тижня перебування під час оформлення документів люди проживають у спільному поселенні (спортивні комплекси). Після оформлення документів люди будуть розселені у гуртожитки, кімнати тощо.
 Перетин державного кордону України здійснюється зі сторони Республіки Молдова.
Евакуація здійснюється за попереднім записом. Зареєструватися можна за номером 0950620688
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...