![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:18, 21 червня 2022 р.
Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснює свою діяльність у Мирнограді
![Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснює ... Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснює свою діяльність у Мирнограді](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мирноградське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області здійснює свою діяльність. Про це інформує прес-служба Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.
Постійна адреса: м.Мирноград, вул. Центральна, 9а,
Телефон «гарячої лінії» за якими громадяни України (потерпілі на виробництві та / або застраховані особи, тощо) зможуть одержати актуальну інформацію:
050 426 5303.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...