• Головна
  • Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen»
16:38, 24 червня 2022 р.

Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen»

Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen»

У Покровській громаді продовжується видача гуманітарної допомоги різним категоріям населення. Днями черговий гуманітарний вантаж було доставлено у Лисівський старостинський округ.  Про це повідомляє прес-служба Покровської міської ради. 

Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen», фото-1

Цього разу мешканці Лисівки отримали 1200 продуктових наборів, що містять крупи, консерви, олію, овочі та фрукти. 
Харчові продукти – це вже друга партія допомоги, яка надійшла від міжнародної благодійної організації World Central Kitchen (скорочено — WCK), яка підтримує та годує українців під час війни росії на території України. 

Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen», фото-2

Заявником вантажу виступила ГО «Джерело», яка вже тривалий час тісно співпрацює з Покровською громадою.

Мешканці Лисівського старостинського округу отримали допомогу від БО «World Central Kitchen», фото-3

«Дякуємо громадській організації за підтримку та допомогу у цей нелегкий час. Продуктові набори отримала кожна родина, яка мешкає у Лисівці. Сподіваємось на подальшу підтримку та співпрацю у вирішенні гуманітарних питань», – віддячила староста Лисівського старостинського округу Юлія Кабанець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#покровськ #ситуація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...