• Головна
  • Пам'ятка, що робити, якщо ви застрягли у ліфті
20:52, 5 листопада 2022 р.

Пам'ятка, що робити, якщо ви застрягли у ліфті

Пам'ятка, що робити, якщо ви застрягли у ліфті

Пам'ятка, що робити, якщо ви застрягли у ліфті через вимкнення світла. 

Мешканців для їхньої безпеки закликають не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку. 

Через збільшення викликів на деблокування дверей ліфтової кабіни, рятувальники нагадують правила, яких слід дотримуватися, якщо «застрягли» у ліфті: 

1️⃣ Заспокойтеся і постарайтеся зрозуміти, що нічого страшного не сталося і не варто панікувати. 

2️⃣ Не натискайте на всі кнопки поспіль, не стрибайте в ліфті і не намагайтеся відчинити двері кабіни самостійно. 

3️⃣ Скористайтеся кнопкою виклику диспетчера чи номером телефону аварійно-ліфтової служби та повідомте про проблему, що виникла, та своє місцеперебування. 

Зазвичай у ліфтових кабінах або ж у під’їзді є оголошення із номером телефону гарячої лінії компанії, яка обслуговує ліфт, – сфотографуйте його заздалегідь або запишіть. Якщо такої інформації немає, зверніться до керуючої компанії, ОСББ чи ЖЕКу, що обслуговує ваш будинок, з проханням, щоб розмістили контактні телефони аварійно-ліфтової служби, за якими громадяни можуть сповістити її про зупинку ліфтової кабіни. 

4️⃣ У разі, якщо диспетчер чи аварійно-ліфтова служба не відповідають або не мають можливості приїхати, зателефонуйте до служби «101». Інформація надійде оперативним черговим аварійно-рятувальних бригад вашого району та міста загалом, тож на допомогу приїдуть рятувальники, не задіяні в ліквідації інших надзвичайних ситуацій. 

5️⃣ Якщо у вас при собі немає телефону або відсутній мобільний зв’язок, покличте на допомогу мешканців будинку, які живуть поруч або проходитимуть повз, та попросіть, щоб викликали відповідну службу. 

6️⃣ Якщо в очікуванні аварійної служби вам стало жарко, розстебніть або зніміть верхній одяг. За наявності води, пийте її помірно. Якщо стан не поліпшився, покладіть речі на підлогу і присядьте, витягнувши ноги. 

7️⃣ Після приїзду аварійної бригади чітко виконуйте всі її інструкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#світло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...