• 486 нагород здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку року, чотири з них – минулого тижня
13:09, 17 листопада 2022 р.

486 нагород здобули спортсмени Донеччини на міжнародних змаганнях з початку 2022 року, із них 4 – минулого тижня. У річній скарбничці області:  239 золотих, 156 срібних,   91 бронзова медаль, повідомляє управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Олімпійці вибороли 255 нагород, неолімпійці – 172, спортсмени з видів спорту осіб з інвалідністю – 59.

Протягом тижня з 7 по 13 листопада поточного року, представники Донеччини вибороли 4 нагороди на міжнародних змаганнях, з яких 1 золота та 3 бронзові.

Боротьба греко-римська

Майстер спорту України з міста Маріуполь Нікіта Дементієв став переможцем вагової категорії 55 кг на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби серед спортсменів до 20 років, що відбувся 12-13 листопада в Литві.

Спортивна аеробіка

Два юних спортсмени з міста Мирноград відзначилися бронзовими медалями на міжнародному турнірі зі спортивної аеробіки «Bucharest Open Cup», що 12-13 листопада прийняла столиця Румунії. Дмитро Бохан піднявся на третю сходинку п’єдесталу пошани в індивідуальних змаганнях, а також у парі з Камілою Харченко.