
11:29, 18 лютого 2023 р.
Покровськ зазнав обстрілу: відбулося два влучання з зенітно-ракетної системи С-300
Вчора вночі, близько 22.40 Покровськ знов зазнав обстрілу з боку військ рф. Про це повідомляє прес-служба Покровської МВА.
Відбулося два влучання з зенітно-ракетної системи С-300 у центральну частину міста, внаслідок чого пошкоджено 6 житлових будинків приватного сектору, один з яких зруйнований повністю, а також 3 освітні заклади. На щастя, обійшлося без жертв.
З самого ранку на місці працюють рятувальники та поліція.
Внаслідок вибухів сталося аварійне знеструмлення трансформаторної підстанції, яка має під’єднання до восьми підстанцій, 5 з яких станом на 06.00 ранку підключили, ще 3алишилися відключені. Відновлювальні роботи тривають.
«На цей час оцінені масштаби збитків. Ми маємо значні пошкодження закладів освітньої інфраструктури. Є пошкодження й приватних будинків. Місто виділило будівельні матеріали для ліквідації наслідків обстрілу: 100 листів шиферу, 200 кв.м плівки, 100 ОСБ-листів. Бригади комунальників вже працюють», – зазначив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.
Також Сергій Добряк сьогодні проконтролював хід робот з консервування зруйнованої багатоповерхівки на м-ні. Сонячний. Біля будинку чергує мобільний пункт незламності, в якому власники квартир, з пошкодженого будинку можуть залишити заявки на вивезення особистих речей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня