![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:07, 3 квітня 2023 р.
До уваги абітурієнтів: сьогодні розпочинається реєстрація на національний мультипредметний тест
![До уваги абітурієнтів: сьогодні розпочинається реєстрація на націон... До уваги абітурієнтів: сьогодні розпочинається реєстрація на національний мультипредметний тест](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація абітурієнтів на національний мультипредметний тест (НМТ).
Учні можуть подати заяву на реєстрацію через сайт Українського центру оцінки якості освіти -https://testportal.gov.ua/
Реєстрація триватиме рівно місяць – до 3 травня 2023 року. Цього року тестування для вступу на 1 курс проходитиме з 2 обов'язкових предметів (українська мова та математика), а також з ще одного на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, фізика, хімія).
Час на складання тесту - 180 хвилин, учасник самостійно розподіляє його між блоками.
![До уваги абітурієнтів: сьогодні розпочинається реєстрація ..., фото-1 До уваги абітурієнтів: сьогодні розпочинається реєстрація на національний мультипредметний тест, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Тестування проходитиме у спеціально обладнаних комп'ютерних аудиторіях навчальних закладів – тимчасових екзаменаційних центрах (в Україні та деяких країнах за кордоном).
Реєстрація проходить у квітні, підтвердження участі у НМТ та остаточний вибір місця проходження тесту – у травні, основна сесія – у червні, додаткова – у червні та липні. Вступ до ВНЗ — у липні та серпні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...