• Головна
  • В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин
09:00, 6 квітня

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин

В умовах обмеженого постачання води з Карлівської фільтрувальної станції у Покровську запущено програму з буріння свердловин. У планах – створити ще 40 альтернативних джерел водопостачання по громаді. Орієнтовний термін проведення робіт – 2 місяці. 

За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, це глобальна робота. Свердловина - це і додаткове обладнання, і лічильники електроенергії, і насоси та фільтри, і облаштування самої свердловини.

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-1

«Дякую за сигнали, які надходять від громадян. Це дає нам змогу бачити усі проблемні питання в розрізі питань громади. Ці свердловини фінансуються коштами місцевого бюджету. Є громадяни, які беруть співучасть. Там, де немає можливості, то ми робимо за гроші місцевого бюджету», - зазначив Олексій Стебель.

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-2

Дочекалися своєї свердловини жителі вулиці Ольшанського. Заявку вони подавали через ККСН. Працює зараз тут перевірений підрядник, який впродовж минулого року пробурив 20 свердловин по громаді.

Вартість одного погонного метра з насосами, фільтрами та облаштуванням – 1250 грн. Очікувана глибина – 30-40 м, потужність – 3 м³/год. Роботи планується завершити за 3 дні. 

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-3

«Ця свердловина буде забезпечувати 49 будинків по вулиці Ольшанського. І поблизу ще 400-500 людей. За інформацією квартальної, тут є маломобільні та люди з інвалідністю, в також ВПО, які потребують водозабезпечення», - повідомив директор КП «Покровськводоканал» Руслан Ліннік. 

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-4

Ще одна свердловина скоро почне працювати на території Управління соціального захисту населення. 

«Також ми буримо свердловину в УСНЗ. Встановимо там і очисну станцію зі зворотним осмосом, що надасть змогу набирати воду для суспільних та особистих потреб. Такі фільтрувальні установки працюють у вільному доступі, і якщо нема розвозезення води, можна набрати тут», - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Загалом сьогодні у громаді вже діють 40 свердловин, зроблених зокрема і за підтримки міжнародних партнерів. Будинки, які підключені до альтернативних джерел водопостачання взяті на облік. Таких – 30% від усього житлового фонду громади. Якщо у них немає централізованого водопостачання, вони сплачують тільки за стоки. 

Для зручності населення господарським способом проводиться облаштування території свердловин та під’їзних майданчиків. 

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-5

Паралельно продовжується втілення у життя масштабного проєкту «Велика вода». Зараз триває будівництво водогону та фільтрувальної станції для очищення шахтних вод.

В умовах обмеженого водопостачання у Покровську працює програма з буріння свердловин, фото-6

«Ця програма має закінчитися до кінця квітня, тобто до кінця квітня ми повинні отримувати воду в робочому режимі. Перші пуски будуть у першій декаді квітня. Все іде по плану, монтується обладнання», - розповів заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...