• Головна
  • Як безкоштовно отримати путівку у літній табір — роз’яснення Мінсоцполітики
14:30, 12 квітня 2023 р.

Як безкоштовно отримати путівку у літній табір — роз’яснення Мінсоцполітики

Як безкоштовно отримати путівку у літній табір — роз’яснення Мінсоцполітики

Цього року держава збільшила допомогу на оздоровлення дітей.

В умовах війни діти потребують фізичної та психологічної реабілітації. Малеча скучила за безтурботними іграми, цікавим дозвіллям та спілкуванням з однолітками. Тож деяким батькам нададуть можливість безкоштовно оздоровити дитину у літньому таборі.

Хто має на це право та як отримати путівку, в ефірі національного телемарафону «Єдині новини» розповіла міністерка соціальноїполітики України Оксана Жолнович.

«В нас є програма, спрямовлена на оздоровлення та відпочинок дітей соціально незахищених категорій. Зазвичай вона передбачала закупівлю та роздачу путівок через УСЗН. Цього року ми переформатувалидопомогу та суттєво збільшили її розмір. Раніше це були незначні коштиі батьки були змушені доплачувати за якісь додаткові сервіси. Цього року це п’ять прожиткових мінімумів — трохи більше ніж 14 тис. грн», — розповідає Оксана Жолнович.

Крім того, батьки зможуть самостійно обирати заклад з наданого переліку, а також кількість днів для оздоровлення. Буде можливість отримати дорожчу путівку меншої тривалості відпочинку або дешевшу на більшу кількість днів.

Цього року пропонуються заклади тільки в Карпатському регіоні. Це Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська та Закарпатська області. Всі табори відповідають протипожежним, санітарним умовам, в них є укриття.

Усього безкоштовно відпочити зможе близько 3 тис. дітей. Це малеча соціально незахищених категорій, яка проживає на прифронтових територіях. Наприклад, путівки надаватимуть багатодітним родинам, дітям з інвалідністю тощо.

«Кожному з тих, хто має право на таке оздоровлення, надійде повідомлення через портал Дія, смс або електронну пошту. Все, що потрібно зробити — відкрити спеціальний рахунок у „ПриватБанку“, на який буде зараховано кошти, а потім скористатися ними в обраному закладі», — розповідає міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Табір #допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...