![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
15:24, 3 травня 2023 р.
У Покровській громаді триває благоустрій територій
![У Покровській громаді триває благоустрій територій У Покровській громаді триває благоустрій територій](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі у Покровській громаді триває благоустрій територій: проводиться покіс трави, приведення до ладу пам'ятників та братських могил, прибирання кладовищ, яких у громаді 56, та відсипка доріг. Про це повідомили на апаратній нараді у Покровській МВА.
За словами заступника начальника Покровської МВА Олексія Стебеля, цього тижня проводиться обстеження центральних доріг Покровська, які потребують ремонту.
«Дороги, які знаходяться в задовільному стані, будуть відремонтовані картами. За новими умовами, гарантійний строк щодо якості проведених робіт складатиме 3 роки», - зауважив Олексій Стебель.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...