![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
10:42, 5 травня 2023 р.
Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання одноразової грошової допомоги
![Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання о... Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання одноразової грошової допомоги](/dist-assets/images/cap.jpg)
4 травня відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям Покровської громади за кошти місцевого бюджету.
Комісія розглянула 42 питання, два з яких стосувались надання матеріальних коштів за зруйноване житло. Так, мешканці мікрорайону "Сонячний", 4 у Покровську отримають по 80 тис. грн з бюджету міста.
![Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на от..., фото-1 Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання одноразової грошової допомоги, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
«На жаль, було багато звернень від онкохворих жителів громади. Ми ретельно розглянули всі заяви. Громадянам виділено суми від 3 до 30 тис. грн», - розповіла заступник начальника Покровської МВА Олена Харчевна.
![Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на от..., фото-2 Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання одноразової грошової допомоги, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Всього з місцевого бюджету виділено - 523,5 тис. грн. Рішенням комісії їх розподілили наступним чином: 380 тис. грн - на лікування жителів громади; 50 тис. грн - матері загиблого ветерана війни; 3,5 тис. грн - учасникам ЧАЕС.
![Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на от..., фото-3 Комісія ухвалила заяви мешканців Покровської громади на отримання одноразової грошової допомоги, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...