![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:20, 9 травня 2023 р.
Як знак подяки: до дня Європи відділ культури Покровської МВА ініціював проведення фотофлешмобу
![Як знак подяки: до дня Європи відділ культури Покровської МВА ініці... Як знак подяки: до дня Європи відділ культури Покровської МВА ініціював проведення фотофлешмобу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Президент Володимир Зеленський 8 травня підписав указ про святкування Дня Європи. Відсьогодні щороку 9 травня Україна відзначає День Європи спільно з державами ЄС.
З початку повномасштабного вторгення рф на територію України європейські країни гостинно відчинили свої кордони для мільйонів українців, серед яких й жителі Покровської громади.
Жителям громади пропонують висловити теплі слова подяки тим країнам, які люб’язно запропонували тимчасовий дім та у цей нелегкий для нашої країни час надають всебічну допомогу українцям.
Для цього необхідно на своїй сторінці в соціальних мережах опублікувати ваше фото в Європі. Допис потрібно доповнити відповідними хештегами: #дякуємо_Європі; #Європа_допомагає; #Україна_це_Європа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...