![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:10, 10 травня 2023 р.
Співробітниками КП "Покровськводоканал" вже замінено 1600 метрів водопровідних труб
![Співробітниками КП "Покровськводоканал" вже замінено 1600 метрів во... Співробітниками КП "Покровськводоканал" вже замінено 1600 метрів водопровідних труб](/dist-assets/images/cap.jpg)
КП "Покровськводоканал" наразі проводить заміну трубопроводів. У Покровську вже замінено 1600 метрів труб. Подібні роботи також плануються в м. Родинське. Про це сьогодні стало відомо в ході проведення апаратної наради у Покровській МВА.
«Сьогодні комунальники проводять роботи щодо заміни внутрішніх водомереж на вулиці Привольній. Використовують матеріали, надані Міжнародним Комітетом Червоного Хреста. Також продовжується буріння свердловин для забезпечення водою всіх мешканців громади. З 36 було пробурено 15 у старостинських округах», - розповів під час наради заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...