![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:52, 12 травня 2023 р.
У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва
![У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва](/dist-assets/images/cap.jpg)
11 травня під керівництвом начальника Покровської МВА Сергія Добряка відбулась перша робоча зустріч з підприємцями громади. Під час засідання робоча група сповістила про поновлення роботи онлайн-платформи, дію якої було призупинено з початком війни.
Засновники малого та середнього бізнесу знову можуть отримати доступ до інформації про всі наявні та чинні зараз інструменти фінансування і розвитку бізнесу, а також інвестиційні можливості громади.
![У Покровську працюють над створенням програми розвитку під..., фото-1 У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва , фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Раніше щоб знайти додаткове фінансування бізнес Покровської громади мав шукати його на різних вебпорталах. Тепер ми створили Телеграм-канал, де публікуватимемо зібрані нами актуальні програми підтримки та інвестиційні можливості регіону, грантові програми, спонсоровані не лише нашою державою, а і Європейським союзом, які підходять саме під нашу громаду. Уніфікували їх, зробивши інформацію максимально зручною для практичного використання. Засновникам малого та середнього бізнесу ми допоможемо у всіх питанням, які у них виникають, зокрема, і у створенні бізнес-плану", - пояснила завідувач сектору торгівлі і підприємництва Покровської МВА Яна Маньковська.
![У Покровську працюють над створенням програми розвитку під..., фото-2 У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва , фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Правову інформацію підприємцям надали вже під час зустрічі. Так, директорка Покровського Центру зайнятості Тетяна Радченко і її заступниця Наталія Воробйова розповіли присутнім про можливості отримання роботодавцями грошової допомоги на забезпечення своїх працівників кваліфікацією, а також компенсації за працевлаштування ВПО та оплату праці під час дії воєнного стану.
Своєю чергою, керуюча ТВБВ філії «Ощадбанк» Лариса Низельник розповіла підприємцям й про кредитні програми, які зараз доступні для мікро-, малого та середнього бізнесу.
Також підіймались питання щодо порядку та визначення оплати за землю під час дії воєнного стану, передачі та продажу права оренди земельних ділянок різного цільового призначення.
![У Покровську працюють над створенням програми розвитку під..., фото-3 У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва , фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
За словами самих підприємців, ведення бізнесу зараз є дуже важким процесом, і без підтримки МВА не обійтися.
"У нас є багато питань, ми їх окреслили. Я відчув, що у Покровської МВА є бажання допомагати у їх вирішенні. Тож сьогоднішню зустріч можна вважати початком продуктивної співпраці", - поділився засновник платформи LevelHUB Вадим Карнаух.
![У Покровську працюють над створенням програми розвитку під..., фото-4 У Покровську працюють над створенням програми розвитку підприємництва , фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
На думку заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної, розпочатий механізм налагодження взаємодії місцевої влади з підприємцями стане вагомим внеском у розвиток громади.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...