![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:38, 12 травня 2023 р.
Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває
![Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває Евакуація цивільних мешканців Донеччини триває](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини. Вона проводиться як з прифронтових територій, так і за межі області - до більш безпечних регіонів України. Координує цю роботу обласна військова адміністрація, а залучені до неї місцеві адміністрації, поліція, ДСНС, волонтери, благодійні організації та інші структури.
Так, наприклад, протягом минулої доби рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місць посадки в евакуаційний потяг десяти особам, а під час евакуації в Покровському районі 48 людям, серед яких - чотири дитини. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Донецькій області.
А за інформацією відділу комунікації поліції Донецької області, за допомогою поліції на Донеччині вчора, 11 травня, було евакуйовано 398 людей .
Як відомо, з 18 квітня розпочалася безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. Сьогодні, 12 травня, з Покровська має відправитися черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Нагадаємо, рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...