
15:18, 21 травня 2023 р.
"Бахмут не захоплений росіянами": Володимир Зеленський поставив крапку у питанні

Президент України Володимир Зеленський спростував заяви про начебто повне захоплення Бахмута. Він підкреслив, що українські воїни досі залишаються у місті.
Про це глава держави сказав під час пресконференції за підсумками саміту лідерів країн "Групи семи" в Хіросімі. Він додав, що Україна вистояла перед потужним ворогом, а незабаром світ побачить нові перемоги української армії
"Сьогодні вони (українські військові. — Ред.) виконують дуже важливе завдання. Сьогодні вони знаходяться в Бахмуті. В яких точках — ділитися не буду. Але це говорить про те, що Бахмут не захоплений на сьогодні Російською Федерацією. Ніяких двох або трьох тлумачень цьому не може бути", – підкреслив Зеленський.
Глава держави додав, що Україна нині захищається від сильного ворога. Однак завдяки мужності українських воїнів плани загарбників з окупації усієї держави вдалося зламати. А незабаром на Україну чекають перемоги.
"Я чітко розумію, що відбувається в Бахмуті. І ми чітко розуміємо всі, для чого все це відбувається. Я не можу ділитися з вами нашою тактикою, але ми сьогодні чітко бачимо, що країна, яка в десятки разів більша від нас, не може нас окупувати, не може виграти цю війну. І ми розуміємо, що ще трошки – і ми будемо перемагати", – наголосив Зеленський.
"І тому ми діємо так, як ми діємо. Цінуючи життя людей. Найскладніше, якщо в Бахмуті була б якась військова тактична помилка і люди могли би бути в оточенні", – додав глава держави, підкресливши, що українські військові знають, як не допустити, аби українці потрапили у полон до ворога.

"Бахмут не захоплений росіянами!" Зеленський поставив крапку у питанні
Також президент розповів, що наразі місто майже повністю знищене окупантами й "нині Бахмут є лише в наших серцях". Деякі ЗМІ ці слова українського лідера інтерпретували як визнання того, що місто впало. Але кореспондент Financial Times Крістофер Міллер пише в твіттері, що таке трактування є невірним.
"Є певна плутанина щодо того, що Зеленський сказав щодо Бахмута в Хіросімі. Я розмовляв з його командою там, яка сказала, що він не підтвердив, що Україна втратила контроль над останніми блоками, які вона утримувала протягом місяців; він заявив, що місто було втрачено в тому сенсі, що воно повністю зруйноване", – зауважив Крістофер Міллер.
Також спростував заяви ЗМІ прессекретар президента України Сергій Никифоров. За його словами, у відповідь на запитання журналіста, чи взяли росіяни Бахмут, Зеленський відповів: "Я думаю, що ні".
"Таким чином президент заперечив взяття Бахмуту", – наголосив Никифоров.

Зеленський про Бахмут: зараз він існує лише у наших серцях!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Мʼяке очищення шкіри: як працює найкраща ензимна пудра і що варто знати перед вибором
Новини компаній
13:00
24 грудня
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня