• Головна
  • ВПО у Покровську можуть отримати витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальної громади
09:57, 22 травня 2023 р.

ВПО у Покровську можуть отримати витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальної громади


Кожна четверта державна послуга в Україні потребує документ із відомостями про реєстрацію місця проживання. Таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади.

Відтепер, для отримання цього електронного витягу у роздрукованому вигляді всі мешканці Покровської громади можуть звернутись у ЦНАП, який знаходиться за адресою: м-н Гірник-1. Як пояснила начальниця відділу реєстрації місця проживання фізичних осіб Наталія Коврижко, раніше така послуга була недоступна для ВПО.

ВПО у Покровську можуть отримати витяг про реєстрацію місця проживання з реєстру територіальної громади, фото-1

"До центру надання адмінпослуг звертаються багато ВПО, військових, яким потрібен витяг з місця реєстрації місця проживання. Раніше відділ реєстрації місця проживання не мав можливості формувати витяги для мешканців з інших громад. Якщо ВПО була внесена до реєстру ТГ і була там актуалізована, відділ реєстрації мав можливість лише роздрукувати такий витяг. Зараз у нас вже є технічна можливість формувати витяг з реєстру територіальної громади на мешканців з інших громад", - поділилась Наталія Коврижко.

За словами начальниці відділу реєстрації, щоб скористатися послугою громадяни мають звернутися до фахівців ЦНАП, надавши оригінали своїх документів - паспорту і ІНН.

"Спочатку ми перевіряємо надані документи в реєстрі громади, потім формуємо витяг, після чого можемо його роздрукувати і віддати ВПО", - пояснила Наталія Коврижко.Однак, у ЦНАП зауважують, що фахівці не мають технічної можливості для того, щоб доповнювати та актуалізовувати інформацію про громадян з інших громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВПО #ЦНАП
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...