![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:50, 22 травня 2023 р.
Покровчан запрошують доєднатися до патріотичного марафону «Мова єднає»
![Покровчан запрошують доєднатися до патріотичного марафону «Мова єднає» Покровчан запрошують доєднатися до патріотичного марафону «Мова єднає»](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Дня слов’янської писемності і культури у форматі телемосту відбудеться патріотичний марафон «Мова єднає» в межах соціокультурного проєкту «Схід-Захід – онлайн», започаткованого у 2019 році Донецькою обласною бібліотекою для дітей.
Мета марафону - в умовах війни об'єднати дітей з різних регіонів України, сприяти культурному обміну, популяризації української мови, вихованню патріотичних почуттів та гордості за свій народ.
Захід відбудеться у змішаному форматі. В офлайн-форматі патріотичний марафон проходитиме на 4-х локаціях різних областей: Рівненської обласної бібліотеки для дітей, Smart бібліотеки (м. Львів); Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка (м. Покровськ); бібліотеки смт Новоекономічне Гродівської територіальної громади.2
5 травня 2023 року о 12:00 усі можуть взяти участь у заході на платформі Google Meet: http://surl.li/hezun
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...