• Головна
  • У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги
11:42, 25 травня 2023 р.

У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги

У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги

За участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та під головуванням керівника штабу Дмитра Єрмоловича відбулось чергове засідання гуманітарного штабу, під час якого члени комісії розглянули питання щодо отриманої громадою гуманітарної допомоги від благодійників та її розподілу.

Впродовж місяця від Покровської районної державної адміністрації, БО "БФ "МУРАХА" (м.Київ), БО «Міжнародний благодійний фонд «Арх.Михаїла» (м.Київ), Міжнародної організації з міграції, Асоціації UKRAINE – DIJON – BESANCON (Франція), Stadt Sindelfingen Internationale Angelegenheiten (Help Ukrailne Romania) до Покровської громади надійшли: масляні обігрівачі, генератори, термоси, зарядна портативна електростанція, батарейки, медичне обладнання, дитяче харчування, підгузки дитячі та дорослі, пледи.  

З метою захисту та підтримки працівників підприємств критичної інфраструктури - комунальних підприємств, забезпечення повноцінного надання медичної допомоги населенню, підтримки мешканців громади незахищених верств населення, допомогу було розподілено між підприємствами, організаціями та установами Покровської міської територіальної громади згідно з листами-заявками.

У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги, фото-1

Продуктові набори, які надходять до громади, вирішено розподілити між старостинськими округами Покровської ТГ. 

Також під час засідання членами комісії було затверджено механізм передачі допомоги та перелік отримувачів гуманітарної допомоги. 

«До Покровської громади продовжує надходити велика кількість допомоги від різноманітних благодійних фондів та всеукраїнських організацій. Робота гуманітарного штабу націлена на забезпечення потреб населення та стабільного функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Хочу подякувати всім, хто залучений до роботи гуманітарного штабу та нашим благодійникам за вчасну та дієву допомогу Покровській громаді»,- зазначила заступниця начальника МВА Наталія Іваньо.

У Покровську відбулось засідання з розподілу гуманітарної допомоги, фото-2

Усі питання порядку денного були ретельно розглянуті та одноголосно затверджені членами комісії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...