• Головна
  • Начальник Покровської МВА провів особистий прийом громадян
10:47, 26 травня 2023 р.

Начальник Покровської МВА провів особистий прийом громадян

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян

Вчора, 25 травня, начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк провів особистий прийом громадян, під час якого було розглянуто понад десяти звернень жителів Покровської громади. Такі зустрічі надають можливість мешканцям громади безпосередньо поставити перед владою проблемні питання та отримати необхідну допомогу в їх вирішенні. 

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-1

У порівнянні з попередніми прийомами, кількість людей, які звертались до начальника військової адміністрації, зменшилась. Така зміна відображається і на структурі звернень, які сьогодні були розглянуті. Поруч з традиційними питаннями, пов'язаними з житлово-комунальними та соціальними аспектами, сьогодні був висловлений інтерес до питання працевлаштування.

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-2

Сергій Добряк підкреслив, що адміністрація всіляко сприятиме мешканцям громади в цьому питанні. 

Окрему увагу було приділено стану сільських доріг, можливості їх ремонту, а також облаштування свердловин. З такими питаннями до начальника Покровської МВА звернулись мешканці Піщанського старостинського округу. 

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-3

«Після завершення робіт у місті увага буде зосереджена на частковому ремонті основних доріг у старостинських округах. Буде вирішено також питання щодо водозабезпечення. Тримаємо на контролі і вже з наступного тижня плануємо відповідні роботи», - зауважив Сергій Добряк. 

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-4

Одне зі звернень стосувалось медичної галузі, зокрема допомоги в лікуванні та можливості придбати дороговартісний препарат. Відповідне роз'яснення, а також допомога у цьому питанні була надана.

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-5

Серед іншого, надходили прохання щодо заміни транспортного засобу по маршруту №5 на більш пасажиромісткий; встановленні вікон у під'їзд, нарахувань за спожиті комунальні послуги та забезпечення правопорядку. Також мешканці міста висловили незадоволення щодо роботи компаній, що обслуговують житловий фонд. 

Начальник Покровської МВА  провів особистий прийом громадян, фото-6

Усі запитувачі отримали роз'яснення щодо можливих шляхів розв'язання поставлених питань. Сергій Добряк наголосив на тому, що він і його команда прислухаються до потреб громадян і докладають зусиль для ефективного вирішення зазначених, які турбують мешканців Покровської громади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...