![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
18:05, 26 травня 2023 р.
Мотогонщики Донеччини вибороли 3 місце на Кубку України
![Мотогонщики Донеччини вибороли 3 місце на Кубку України Мотогонщики Донеччини вибороли 3 місце на Кубку України](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Ковелі, Волинська область, протягом останніх вихідних відбувся особисто-командний Кубок України з мотокросу, в якому брали участь понад 100 мотогонщиків з усієї країни.
Змагання проводилися відповідно до графіка, складеного Міністерством молоді та спорту України та ГО Федерацією мотоциклетного спорту України на поточний рік.У різних класах найкращі результати показали різні спортсмени.
Команда з Донеччини посіла третє місце у командному заліку, що свідчить про їхню високу спортивну майстерність та вміння працювати в команді.
Практично всі мотогонщики команди Донеччини, які брали участь в заїзді, є вихованцями нашого Покровського тренера Валерія Доценка - старшого тренера Донецької області з мотоспорту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...