• Головна
  • З метою наповнення бюджету Управління земельних ресурсів та АПК продовжує проводити земельні аукціони
16:38, 31 травня 2023 р.

З метою наповнення бюджету Управління земельних ресурсів та АПК продовжує проводити земельні аукціони

З метою наповнення бюджету Управління земельних ресурсів та АПК продовжує проводити земельні аукціони

Протягом травня вже відбулося 6 земельних аукціонів з продажу права оренди на земельні ділянки сільгосппризначення площею 49,78 га. По двох з них вже укладені договори оренди землі та сплачені кошти до міського бюджету у розмірі 215 тисяч гривень. Ще на 4 аукціонах перемогло ТОВ «Надропром» (загальна сума 165,4 тис. грн) Очікується підписання договору з переможцем.

Також з метою наповнення бюджету постійно проводиться робота з боржниками зі сплати земельного податку та орендної плати. За результатами вжитих заходів до міського бюджету за останні 2 тижні травня 16 землекористувачів сплатили заборгованість за оренду землі у розмірі 322,571 тисячі гривень. Про це в ході апаратної наради розповів начальник Управління земельних ресурсів та АПК Дмитро Кюрджиєв. 

З метою наповнення бюджету Управління земельних ресурсів та АПК продовжує проводити земельні аукціони , фото-1

Управлінням здійснюється моніторинг розміщених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності щодо наявності документів, що дають право на їх розміщення. У ході огляду території міста були виявлені 6 самовільно встановлених торговельних павільйонів.

Сумісно з відділом містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради були відпрацьовані їх місця розташування та визначено можливість оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд, що і запропоновано зробити їх власникам. Також проведено роботу з власниками та підготовлені договори про пайову участь в утриманні об'єкта благоустрою загальною сумою 34,3 тис.грн.

Окрему увагу було приділено роботі з агровиробниками. 
Весняно посівна компанія під урожай 2023 року на території Покровської ТГ підійшла до завершення. Засіяно 9,6 тис га озимих культур. Їх стан переважно добрий або задовільний. Озимий ріпак перебуває у фазі цвітіння.

Наразі проводиться посівна зернових культур, з яких вже посіяно 2063 га ярого ячменю, 105 га – гороху, 8 га – гречки та 45 га кукурудзи. 
З технічних культур посіяно: 8152 га соняшника, 419 га льону та 124 га гірчиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...