• Головна
  • У Покровській громаді збирають базу даних підприємців
17:00, 31 травня 2023 р.

У Покровській громаді збирають базу даних підприємців

У Покровській громаді збирають базу даних підприємців

Сектор торгівлі і підприємництва Покровської міської ради веде системну роботу, спрямовану на створення сприятливих умов взаємодії громадян, суб’єктів господарювання та влади. 

Так, для налагодження ділових контактів у травні поточного року було сформовано інтерактивну карту Покровської громади, до якої вже внесено 226 підприємців. Про це під час апаратної наради розповіла завідувачка сектору торгівлі і підприємництва Яна Маньковська.

"У травні поточного року відбулась зустріч робочої групи по розробці спеціальної програми для підприємців, до якої долучились 11 власників бізнесу. Наразі налагоджено інформаційний обмін між владою та бізнесом шляхом розповсюдження в мережі інформації про бізнес можливості, грантові програми для стимулювання бізнесу в умовах війни, гранти для започаткування бізнесу. Вся інформація була опублікована на вебсайті та сторінці Facebook", - зазначила Яна Маньковська.

У Покровській громаді збирають базу даних підприємців, фото-1

Окрім того, з підприємцями Покровської громади проводяться інформаційно-роз'яснювальні роботи щодо дотримання чинного законодавства. 

“Було розроблено Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків на території Покровської громади. Також були внесені зміни до інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, щодо погодження на розміщення об'єкта виїзної (виносної) торгівлі” - розповіла Яна Маньковська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...