• Покровські спортсмени у складі збірної команди Донецької області виборола бронзу на Кубку України
12:53, 5 червня 2023 р.

У Чернівцях 28 травня на мототрасі "Суперкрос" відбулися важливі змагання - Кубок України з мотокросу, а також Кубок міста Чернівці.

Близько сотні учасників у віці від 5 до 60 років з усіх куточків України змагалися в різних класах: 50 см3, 65 см3, 85 см3, жіночому, МХ2, ОРЕN, хобі, а також у ветеранському класі з різними групами (1, 2, 3).

Покровські спортсмени у складі збірної команди Донецької області виборола бронзу на Кубку України, фото-1

Ці змагання присвячені пам'яті Михайла Ротаря, який присвятив своє життя розвитку мотокросу в Україні, зокрема на Буковині.

Після захоплюючої боротьби серед найсильніших гонщиків, у командному заліку збірна Донецької області під назвою "Молодь Донбасу" посіла третє загальнокомандне місце.

Збірна команда Донецької області виступала під керівництвом старшого тренера Донецької області з мотоциклетного спорту Валерія Доценка.