• Головна
  • Активна молодь Покровська взяла участь у тренінгу «Платформи та інструменти Е-демократії в територіальній громаді»
11:05, 7 червня 2023 р.

Активна молодь Покровська взяла участь у тренінгу «Платформи та інструменти Е-демократії в територіальній громаді»

Активна молодь Покровська взяла участь у тренінгу «Платформи та інструменти Е-демократії в територіальній громаді»

Днями в м. Полтава відбувся тренінг "Платформи та інструменти еДемократії в територіальній громаді", організований Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй в Україні (ПРООН). Представники з різних громад, зокрема з Покровської, взяли в ньому участь. 

Учасниками тренінгу стали заступник голови молодіжної ради Нестеренко Олександр та голова ГО "Ініціативний Покровськ" Пузіков Андрій. Вони активно брали участь у заняттях та обмінювалися досвідом з іншими учасниками заходу.

Під час навчання молодь отримала практичні навички щодо використання платформ та інструментів еДемократії. Ці інструменти відіграють важливу роль у забезпеченні участі громадян у процесах прийняття рішень на місцевому рівні і підвищенні рівня довіри до місцевих органів влади. Учасники також отримали можливість ознайомитись зі стандартами та практиками е-демократії, проаналізувати проблеми, що виникають у застосуванні законодавства в цій сфері на місцевому рівні, і визначити шляхи їх вирішення. 

У результаті тренінгу учасники мали можливість розвинути компетентності з використання платформ та інструментів еДемократії. Це сприятиме запобіганню адміністративним правопорушенням, порушенням у сфері прав людини, а також поліпшить надання послуг та взаємодію місцевого населення з органами місцевого самоврядування. Завдяки тренінгу учасники навчилися також системному розробленню заходів з розвитку еДемократії на місцевому рівні.

Набуті навички учасники тренінгу зможуть використовувати для подальшого розвитку еДемократії на своїх територіях. Це стане вагомим внеском у побудову демократичного суспільства, де громадяни мають можливість активно брати участь у вирішенні важливих питань, що стосуються їхнього місця проживання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...