• Головна
  • У Покровську буде створено Громадський центр правосуддя
15:42, 15 червня 2023 р.

У Покровську буде створено Громадський центр правосуддя

Сьогодні між Покровською МВА та БО «Благодійний фонд Діалог громад» було підписано меморандум, в рамках якого мешканці громади отримуватимуть безоплатну первинну правову допомогу. 

У Покровську буде створено Громадський центр правосуддя, фото-1

Одним з основних напрямків діяльності співпраці військової адміністрації з благодійниками є створення громадського центру правосуддя та надання первинної правової допомоги населенню. Вона включатиме консультування та підтримку громадян у вирішенні юридичних питань, а також допомогу у відновленні документів. Особливу увагу буде приділено вразливим категоріям населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб.

«Мова йде про людей, які евакуювались з «гарячих» точок та деокупованих територій і потребують відновлення документів. Ми надаємо повну консультативну допомогу – покрокову інструкцію: як їм далі бути, куди їхати та що робити, якщо втрачені документи», - розповів директор «Благодійного фонду Діалог громад» Олександр Магдаліц.

У Покровську буде створено Громадський центр правосуддя, фото-2

Другим напрямком діяльності є підтримка органу місцевого самоврядування та оперативна робота зі зверненнями громадян. Команда юристів надаватиме консультації та допомогу з питань, пов'язаних з правами та обов'язками громадян, документуванням звернень та вирішенням проблем у співпраці з місцевими органами влади.

За словами Олександра, діяльність юристів впроваджується в рамках Проєкту Громадський центр правосуддя «Центр незламності Покровська», що реалізується Благодійною організацією «Благодійний фонд Діалог громад» в рамках Програми «Справедливість для всіх». 

У Покровську буде створено Громадський центр правосуддя, фото-3

Консультування та надання правової допомоги розпочнеться вже з липня поточного року. Працюватиме юрист щодня з понеділка до п`ятниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...