• Головна
  • Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади
15:07, 22 червня 2023 р.

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади

За дорученням керівництва Донецької обласної військової адміністрації сьогодні відбулося повторне обстеження найпростіших укриттів на території Покровської громади. Під час попереднього огляду були виявлені певні недоліки, що ставило під загрозу безпеку громадян. Однак, за сприянням начальника Покровської МВА Сергія Добряка, були прийняті необхідні заходи для їх усунення. 

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-1

«Нарада, що відбулася після попереднього огляду, була проведена заступником начальника ДонОДА Вадимом Філашкіним, який вказав на недоліки та встановив необхідні вимоги до укриттів. З метою забезпечення безпеки громадян, було одразу розпочато роботу над поліпшенням умов перебування мешканців в укриттях під час надзвичайних ситуацій, зокрема під час бомбардування або артилерійського обстрілу», - зазначив начальник Покровської РВА Володимир Замотаєв. 

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-2

Найважливішими вимогами до захисних споруд є доступність та наявність належних умов для людей, що перебувають у них. Це означає, що укриття повинні бути доступними цілодобово та забезпечувати необхідні умови для перебування на довгий час. Серед таких умов важливими елементами є наявність води, вогнегасників та біотуалетів.

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-3
Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-4

“Сьогодні, разом з головою Покровської районної військової адміністрації Володимиром Валентиновичем, ми проінспектували ті укриття, які були згідно з актом ДСНС та Нацполу виключені або були рекомендовані до виключення як не придатні. Разом з мешканцями, силами комунальних підприємств та фахівцями відділу з питань безпеки, запобігання та виявлення корупції ми відпрацювали ці об'єкти. А саме: вивезли сміття, привели до ладу електрику, укомплектували всім необхідним. Тому  можна сказати, що ті 7 укриттів, які було рекомендовано виключити, сьогодні мають цілодобовий доступ та можливість приймати людей. Дякуємо всім наших небайдужим мешканцям. Разом до перемоги!” - підкреслив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-5

Команда Покровської МВА буде продовжувати роботу з підтримки та поліпшення укриттів, щоб забезпечити належні умови перебування людей під час надзвичайних ситуацій. Ці заходи мають на меті створення безпечного та захищеного середовища для мешканців Покровської громади.

Сьогодні відбувся повторний огляд та перевірка укриттів на території Покровської громади, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...