![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
16:42, 27 червня 2023 р.
Цивільні мешканці Донеччини евакуюються до більш безпечних областей України
![Цивільні мешканці Донеччини евакуюються до більш безпечних областей... Цивільні мешканці Донеччини евакуюються до більш безпечних областей України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває щоденна евакуація цивільних мешканців Донеччини. Рятуючись від війни, люди виїжджають до більш безпечних регіонів країни. Координує цю масштабну роботу обласна військова адміністрація, а залучені в цьому відповідальному процесі місцеві адміністрації, поліція, ДСНС та інші структури.
Так за минулу добу - 25 червня - рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 21 особі, з них троє дітей; а під час евакуації в Покровському районі 27 людям, з них чотири дитини.А за допомогою поліції в області в неділю було евакуйовано 57 людей.
Нагадаємо, з 18 квітня триває безкоштовна евакуація наших земляків до територіальних громад Житомирської області. З Покровська відправився черговий евакуаційний потяг на Бердичів. Рейси цього безкоштовного евакопоїзда здійснюються один раз на чотири дні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...