• Головна
  • У Мирнограді відбувся перегляд фільму "Поруш тишу"для працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги
16:18, 29 червня 2023 р.

У Мирнограді відбувся перегляд фільму "Поруш тишу"для працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

У Мирнограді відбувся перегляд фільму "Поруш тишу"для працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги

У рамках інформаційно-просвітницької роботи 29 червня 2023 року працівники мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі переглянули стрічку “Поруш тишу ", яка розповідає про вплив війни на рівень домашнього насильства в Україні та сервіси допомоги постраждалим від насильства, пов'язаного з війною.

Кінострічка є творчою роботою UNFPA (Фонду ООН у галузі народонаселення) та StarLight Doc. Документальний фільм було створено з метою привернення уваги до проблем сексуального насильства, пов'язаного з війною, а також інформування українців про можливість звернутися до Центрів допомоги врятованим. Стрічка наголошує на важливості не замовчувати випадки насильства, а говорити про це та звертатися за допомогою.

У Мирнограді відбувся перегляд фільму "Поруш тишу"для працівників мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, фото-1

Кожен причетний до таких злочинів має бути покараний. Кожен, хто пережив сексуальне насильство, має право на допомогу та справедливість.

Фільм "Поруш тишу" доступний для перегляду за посиланням: https://youtu.be/gec4dn5HZoc.

На території Мирноградської міської територіальної громади працює мобільна бригада - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом. Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги.

Якщо ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства зокрема сексуального, пов'язаного із збройним конфліктом - вам потрібна допомога.

Телефонуйте до Національної поліції України за номером 102 (цілодобово) або звертайтеся до Мирноградського міського центру соціальних служб за адресою:

м. Мирноград, м-н "Молодіжний", буд. 37 Б, 3-й поверх (з понеділка по п'ятницю з 08.00 до 16.30).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...