• Головна
  • Підвищіть ефективність роботи офісу: Топ-5 необхідних канцтоварів
Новини компаній
13:00, 4 липня 2023 р.

Підвищіть ефективність роботи офісу: Топ-5 необхідних канцтоварів

Новини компаній

Всупереч дозвільній думці керівників компаній і власників бізнесу, офісні співробітники зовсім не всі часто-густо ледарі та халявщики. Та й ухиляються від роботи багато хто з них зовсім не від патологічної лінії шкідливості. Звичайно, трапляються окремі унікуми. Їх хлібом не годуй, але дай витратити робочий час на будь-що, тільки не на виконання своїх прямих обов'язків. Однак часто причина низької ефективності роботи офісу ніяк не пов'язана з недбалістю найманого персоналу. Просто керівництво, на жаль, не виконало одну з головних умов отримання високої продуктивності праці - створення працівникам комфортних умов.

Підвищіть ефективність роботи офісу: Топ-5 необхідних канцтоварів, фото-1

Надати прискорення можна не тільки стусаном під зад

Це художник для створення справжнього шедевра зобов'язаний бути голодним. А ось з офісними співробітниками ситуація інша. Працювати їм має бути:

  • зручно;
  • приємно;
  • вигідно;
  • цікаво.

З останнім пунктом роботодавець далеко не завжди здатен впоратися - насправді деякі люди все життя або певний період часу займаються ненависною справою з фінансових або якихось інших міркувань. Але ось перші три умови ефективної роботи персоналу він виконати просто зобов'язаний. Якщо, звісно, бажає успіху власному бізнесу і хоче отримувати максимальний прибуток.

Компанії, що пропонують канцтовари для офісів, як ніхто інший знають, що такі товари відіграють далеко не останню роль у вирішенні подібних завдань. Так, ручка з олівцем не замінять гідну оплату праці. Сидіти на незручному кріслі однаково некомфортно як зі степлером з діркопробивачем, що стоять на столі, так і без них. А очі однаково втомлюються в погано освітленому приміщенні незалежно від наявності папок для документів. Але, якщо створити людям нормальні умови для роботи без жодних "компромісів" з вимогами БНіП, то правильний вибір канцтоварів здатний надати максимального прискорення протіканню бізнес-процесів компанії. Не вірите? Тоді дізнайтеся про ТОП-5 офісного приладдя з категорії "канцелярські товари", які допоможуть співробітникам працювати з максимальною ефективністю.

5 "важелів", які здатні підняти продуктивність праці офісних співробітників на новий рівень

Деякі керівники ставляться до купівлі канцтоварів як до другорядної і не надто важливої справи. Але, думається, після ознайомлення з нашою "п'ятіркою" каталізаторів для підвищення продуктивності праці, такі скептики змінять свою думку:

  • Блокнот чи щоденник. Думаєте, що краще залишати якісь нотатки в ноутбуці, ПК, планшеті чи смартфоні? Насправді за статистикою наявність на столі співробітника традиційної паперової книжки для записів істотно підвищує ефективність використання робочого часу. Можна не лише швидко записати інформацію під час розмови телефоном, а й оперативно оновити в пам'яті список запланованих справ. До того ж учені вважають, що постійне ведення такого блокнота сприяє упорядкуванню власних думок.
  • Лоток для документів. Тут усе зрозуміло - без такого приладдя на робочому столі запанує хаос. А безлад - найлютіший ворог високої продуктивності праці.
  • Органайзер для шухляд робочого столу. За поганої організації зберігання документів і робочих інструментів їхній пошук за статистикою займає від ¼ до ⅓ робочого часу співробітника. Тож "розкласти все по поличках" дійсно має сенс.
  • Органайзер для ручок і олівців. Письмове приладдя має завжди бути під рукою в повній готовності зробити важливий запис. Інакше можна запросто не зафіксувати цінну вказівку від шефа. Або помилитися з кількістю необхідних клієнту одиниць товару, намагаючись запам'ятати продиктоване телефоном замовлення.
  • Калькулятор. Старий добрий друг, який свого часу замінив на робочих столах давно забуті всіма рахівниці, досі не йде "з арени". Він ніяк не поступиться своїм місцем віртуальним калькуляторам, встановленим у сучасні електронні пристрої. Причина проста - за статистикою при використанні традиційних калькуляторів кількість помилок в обчисленнях через неправильне введення вихідних даних приблизно на 25% нижча. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...