• Головна
  • Маленький Льовчик із Покровська дуже потребує вашої допомоги
14:22, 4 липня 2023 р.

Маленький Льовчик із Покровська дуже потребує вашої допомоги

Маленький Льовчик Федорушко із Покровська дуже потребує вашої допомоги.

Мама Лева розповідає історію тяжкої боротьби за щасливе дитинство хлопчика:

"У нашої дитини на 38 тижні вагітності побачили скорочення стегна. Після народження ми спостерігались у невропатолога. Ми помітили що Льовчик відрізнявся від інших дітей пропорціями тіла. З 10ти місяців ми багато часу були в роз'їздах по містам нашої країни. В пошуках діагнозу. Це було даже ваджко", - розповідає Юлія Федорушко.

У Лева виявлено мутацію N540K гена FGFR3.У матері та батька мутацій не виявлено. Дитині оформлено інвалідність. Спеціалісти повідомили, що якщо нічого не робити та зріст дитини буде 140 см, навіть якщо буде займатися спортом, то максимум 150 см. 

"Якби не викривлення ніжок Льовчика, мабуть, операції й не робили, але коли він пішов йому було дуже складно ходити, він ходив та падав.Ми наважились на першу операцію коли Льовчику було 3,5 роки, 9 грудня 2020 року була операція в у Харкові Інституті М.І. Ситенка, поставили апарат ілізарова на голені. За допомогою цієї операції ми збільшили та вирівняли ніжки на 8 см, далі була операція підрізання Ахіллу. Протягом 10 місяців ми ходили з апаратами. У Києві в приватній клініці сума одної такої операції 12 000 тис. доларів.", - говорить мама Лева.

"Нам потрібно 3 операції на гомілці, передпліччі, стегні. Ми обрали гарних спеціалістів у Харкові, «Інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М. І. Ситенка НАМН України». Сума однієї операції 6000 тис. доларів і ця сума враховується тільки за операцію. Підійшов час робити другу операцію, спеціалісти самостійно обирають де наразі робити операцію. За планом 21 лютого 2022 року вирушаємо на операцію у Харків, 23.02.2022 дитину готують до операції, але 24.02.2022 доля склалась так, що в нашій країні починається війна. Дякуємо Богу, що не вистигли прооперувати Льову, ми ледве виїхали з Харкова, виїжджали під обстрілами міста. На даний час спеціалісти працюють відновили свою роботу. Працюють в Харкові та Тернополі. В лиипені _серпні ми будемо робити другу операцію", - резюмувала Юлія.

Мама Лева Юлія розмістила в Instagram пост з проханням про допомогу та реквізитами, на які можна переказувати кошти, та буде вдячна за будь-яку посильну для кожного суму допомоги.

МОНО  5375411206761319

ПРИВАТ4149 4991 5788 7850

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...