![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
14:45, 4 липня 2023 р.
Юні спортсмени та спортсменки Мирнограда проводять час на канікулах весело та з користю для здоров'я
![Юні спортсмени та спортсменки Мирнограда проводять час на канікулах... Юні спортсмени та спортсменки Мирнограда проводять час на канікулах весело та з користю для здоров'я](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні, 4 липня, в місті відбулася спартакіада серед вихованців відділення баскетболу та вільної боротьби дитячо-юнацької спортивної школи Мирноградської міської ради.
20 спортсменів брали участь у веселих естафетах, змаганнях та забігах.
Учасників привітав начальник "Відділу сім'ї, молоді та спорту Мирноградської міської ради" Сергій Міллєр, який зазначив, що спортивна гра, змагання – це знайомство, спілкування, а у подальшому – і дружба. Спартакіада підтримує корпоративний дух, об’єднує в єдиний колектив!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...