![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:00, 6 липня 2023 р.
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини
![Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рятуючись від війни, наші земляки виїжджають як з прифронтових територій, так і за межі області. Координує цю масштабну роботу обласна військова адміністрація, а залучені до неї місцеві адміністрації, поліція, ДСНС та інші структури.
Тільки протягом минулої доби рятувальники Донеччини надали допомогу під час перевезення з пункту збору та реєстрації в м. Покровськ до місця посадки в евакуаційний потяг 20 особам, а під час евакуації в Покровському районі - 47 людям, з них 10 дітей та 4 маломобільні особи.
А за допомогою поліції в області вчора було евакуйовано 134-х людей.
Нагадуємо, відбулися зміни у русі безкоштовного потяга з Донеччини до Бердичева - починаючи з 8 липня, евакуація до Житомирщини здійснюватиметься спеціальним поїздом з Покровська, який відправлятиметься один раз на вісім днів.
За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...