• Головна
  • Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону
14:48, 10 липня 2023 р.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону

Всі складові теплового господарства Покровської громади знаходяться зараз у стані активної підготовки до прийдешнього опалювального сезону.

Як розповів директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко, інспекції з енергонагляду здали вже 8 з 21 котелень. Крім того, дві котельні - №5 та №13 - на 100% готові до здачі. Наразі загальний стан готовності котелень складає 50%, а ремонт теплових мереж вже частково розпочався.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону, фото-1

Одним з важливих аспектів підготовки до зими – є заміна теплових мереж. Уже зараз проводяться роботи з заміни труб на мрн “Лазурний”, 43. Ремонт включає заміну труб діаметром 273 мм, протяжністю близько 92 метрів. Ці роботи мають свої складнощі, оскільки проводяться у непрямій близькості до житлового масиву. Після завершення ремонту планується благоустрій території, асфальтування та озеленення.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону, фото-2

"Заміна теплових мереж є важливим етапом підготовки до опалювального сезону. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб забезпечити належну роботу систем постачання тепла та комфорт для наших мешканців", – наголосив директор КП «Покровськтепломережа» Дмитро Гордієнко.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону, фото-3

Після завершення ремонтних робіт, фахівцями проводяться гідравлічні випробування систем постачання. Результати цих випробувань допомагають виявити дефекти та розробити подальші плани щодо заміни теплових магістралей, які вимагають уваги.

"Після заміни основного трубопроводу тепломагістралі на мкр. “Лазурний” за результатами гідравлічних випробувань було виявлено кілька аварійних ділянок, які вже було успішно замінено. Зварювальні роботи закінчуються вже протягом 2 днів, потім проведуться гідравлічні випробування, і теплотраса буде зарита. Вся розкрита ділянка, звісно, буде прибрана, спланована, а згодом ми проведемо обсипання території крихтою асфальту”, – підкреслив в.о. головного інженера КП “Покровськтепломережа” Руслан Горелік.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону, фото-4

Таким чином, завершення підготовки до опалювального сезону передбачає важливі ремонтні роботи та тестування системи постачання тепла. Команда спеціалістів прагне забезпечити належну якість послуг та комфорт для всіх мешканців громади.

Заміна теплових мереж та інспекції котелень: у Покровську триває підготовка до опалювального сезону, фото-5

“Сьогодні активно триває підготовка до майбутнього опалювального сезону. Виконуються роботи з випередженням того графіку, який у нас був запланований. Завдяки колективу КП “Покровськтепломережа” ми досить швидко виконуємо всі заплановані роботи. Я хочу зазначити, що у нас чудові фахівці, які вміють якісно робити свою роботу. В цьому році ми запланували досить великий обсяг робіт з заміни наявних труб та з ремонту старих котлів. Впевнений, що наступну зиму ми зустрінемо в теплих оселях, за наявності газу та води”, – зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...