![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
13:50, 11 липня 2023 р.
Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзначає ювілей
Сьогодні свій 70-й День народження святкує завідувач хірургічного відділення Покровської міської лікарні, Почесний громадянин Покровська Олександр Сергійович Кандибко.
![Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзнача..., фото-1 Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзначає ювілей, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вітання від начальника Покровської МВА Сергія Добряка та усієї громади ювіляру передала начальниця Управління соціального захисту населення Ірина Бонзюх.
![Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзнача..., фото-2 Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзначає ювілей, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Пишаємось, що у нашому місті мешкає та трудиться цей професійний лікар, ім'я якого пов'язано зі порятунком життів мешканців не лише Покровської громади, - звернулась до ювіляра Ірина Бонзюх. - Ви – взірець для молодого покоління лікарів, які лише починають свій шлях в медицині. Дякуємо за Ваш професіоналізм, самовіддачу та «золоті» руки.
Бажаємо міцного здоров`я, благополуччя, довгих років життя. Продовжуйте свою справу та передавайте свої знання та досвід наступним поколінням».
![Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзнача..., фото-3 Почесний громадянин Покровська Олександр Кандибко відзначає ювілей, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Покровській міській лікарні Олександр Кандибко працює вже 42 роки, 25 з яких очолює хірургічне відділення. На рахунку лікаря – сотні врятованих життів та успішно проведених операцій. За свій колосальний досвід та заслуги талановитий, професійний і чуйний лікар, який завжди дбає про здоров’я пацієнтів, у 2020 році отримав звання Почесного громадянина Покровська.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...