• Головна
  • Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина"
13:38, 12 липня 2023 р.

Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина"

Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина"

11 липня у Дніпрі стартував бізнес-форум "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина" та вже успішно завершилась перша сесія на тему "Політика та міжнародна дипломатія. Жіноче лідерство в часи викликів".

Серед учасників - Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні, Президент Торгово-промислової палати України, Керівниця напрямку міжнародної торгівлі та європейської інтеграції Програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID "Конкурентоспроможна економіка України", представники та представниці територіальних громад України.

Від Покровської громади взяли участь у форумі заступниці начальника військової адміністрації Наталія Іваньо та Олена Харчевна.

Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина", фото-1

Модераторкою 1-ої сесії виступила Аня Крисюк, яка обіймає посади Президентки міжнародного клубу Business Woman Club, Радниці Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Голови Міжнародного штабу допомоги українцям.

Під час заходу були обговорені теми щодо жіночого лідерства в економічному розвитку країни та важливість активної участі жінок у процесі європейської інтеграції, благодійності та громадської діяльності.

Спікерки заходу детально розповіли про створення конкурентно-спроможної економіки України. У присутніх також була можливість обмінятися думками, ідеями досвіду розбудови широкої мережі бізнесу жінок України - сильних, які допомагають армії, не дивлячись на виклики і перешкоди, адже - "жінка може все!".

Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина", фото-2

«Перспективним напрямком після перемоги має стати об’єднання українських жіночих організацій в єдину національну платформу й координація зусиль у спільних проєктах для ефективної відбудови України. Визначення свого місця боротьби на війні, активна робота зі своїми спільнотами та допомога тим, хто дійсно потребує – це і є лідерство українського жіночого руху», - зауважила Олена Харчевна.

Організаторами заходу є бізнес-об'єднання Business Woman Club за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», в рамках якої ведеться робота з фінансування проєктів на створення бізнесу та його підтримку.

Заступниці начальника Покровської МВА взяли участь у бізнес-форумі "Жіноче лідерство в часи викликів. Дніпропетровщина", фото-3

Форум відбувся на Дніпропетровщині. У планах організаторів проведення заходу й в Донецькій області. Розглядається можливість зустрічі з лідерками Донеччини саме в Покровській громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...